Co. van Dongguanblueto Electronics&Communication, Ltd

 

Hoog - kwaliteit, de Beste dienst, Redelijke prijs.

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenSFP de Module van de Zendontvanger

Van de de Vezel de Optische Zendontvanger van Cisco GLC-links SMD Module 1000Base-t

Van de de Vezel de Optische Zendontvanger van Cisco GLC-links SMD Module 1000Base-t

Cisco GLC-LH SMD Fiber Optic Transceiver Module 1000Base-T
Cisco GLC-LH SMD Fiber Optic Transceiver Module 1000Base-T Cisco GLC-LH SMD Fiber Optic Transceiver Module 1000Base-T

Grote Afbeelding :  Van de de Vezel de Optische Zendontvanger van Cisco GLC-links SMD Module 1000Base-t Beste prijs

Productdetails:
Plaats van herkomst: Maleisië
Merknaam: CISCO
Certificering: ROHS
Modelnummer: SFP GLC-LINKS SMD
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: netural verpakking
Levertijd: 1-2working dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Gedetailleerde productomschrijving
Tarief: 1.25G Golflengte: 1310nm
Afstand: 10KM Diagnostiek: Digitaal
Type: SFP Temperatuur: 0~70
Voltagelevering: 3.3V Moduletype: Pluggable
Schakelaar: LC duplex
Hoog licht:

optische versterkermodule

,

Module van de vezel de Optische Zendontvanger

De Zendontvangermodule van Cisco SFP GLC-links SMD

100% nieuw origineel merk

Garantie: 1 jaar

Eigenschappen

Merk Cisco 1.25G 10KM
Plaats van oorsprong Maleisië
Voorwaarde Gebruikt
Vormfactor SFP
Golflengte: 1310nm
Afstand 10KM
(Maximum) datasnelheid 1.25G
De lage Temperatuur van het Beëindigengeval (°C) 0°C
De hoge Temperatuur van het Beëindigengeval (°C) 70°C
Diagnostiek Digitaal
Zender VCSEL
Ontvanger SPELD
Voltagelevering 3.3--5v
Schakelaar LC
Garantie 1 jaar
Certificaat CE, ROHS, FCC
Compatibel systeem met huawei, zte, enz.
DDMI Ja
Tijd van levering Binnen 2 dagen
Pakket

PCs van 8/36/50

 

 

Van de de Vezel de Optische Zendontvanger van Cisco GLC-links SMD Module 1000Base-t 0

Voor meer informatie, te sturen gelieve vriendelijk ons door onze post: sales@bluetotech.com
 
Wij zijn professionele leverancier en meer dan 10years-ervaring van dit gebied. Wij kunnen vaious merken van optische modules, zoals Finisar/-Jeneverbes/Cisco/Brokaat AVAYA/ALCATEL/ERICSSON/Avago/Source/WTD/JDSU/INTEL, enz. leveren. Wij hebben genoeg inventaris in pakhuis snel te leveren.
 

 

Van de de Vezel de Optische Zendontvanger van Cisco GLC-links SMD Module 1000Base-t 1

Van de de Vezel de Optische Zendontvanger van Cisco GLC-links SMD Module 1000Base-t 2

 

 

Contactgegevens
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Contactpersoon: Ms.Jonay Xie

Tel.: +8615913723243

Direct Stuur uw aanvraag naar ons