Co. van Dongguanblueto Electronics&Communication, Ltd

 

Hoog - kwaliteit, de Beste dienst, Redelijke prijs.

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabel

Het Flardkoord FC UPC 24 Vezelbundel 24 van de hoge Machtsvlecht Kleuren met FC-Schakelaar

Het Flardkoord FC UPC 24 Vezelbundel 24 van de hoge Machtsvlecht Kleuren met FC-Schakelaar

large.img.alt
small.img.alt

Grote Afbeelding :  Het Flardkoord FC UPC 24 Vezelbundel 24 van de hoge Machtsvlecht Kleuren met FC-Schakelaar Beste prijs

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Blueto
Certificering: CE/ROHS/ISO9001
Modelnummer: FC bundel 24fibers SM
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 5st
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: neutrale verpakking
Levertijd: 3-5workig dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 15000 stuks per week
Gedetailleerde productomschrijving
kleur: 24colors Vezeltelling: 24
Conectortype: UPC of APC Type vezel: SM of MM.
Schakelaarmodel: SC, ST, FC, LC, ENZ.
Hoog licht:

Het Koord van het vlechtflard

,

Fiber Optic verlengstuk

Vlechten van de vezel kiezen de optische 24fiber bundel 24colors FC UPC SM uit

 

Toepassing:
Het testen materiaal
FTTX+LAN
Optische vezel CATV
Optisch communicatiesysteem
Telecommunicatie

 

Specificatie:

Parameter Eenheid FC, SC, LC ST, MU MT-RJ, MPO E2000
SM MM. SM MM. SM MM. SM
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
(Typisch) toevoegingsverlies dB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Terugkeerverlies dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Werkende golflengte NM 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510
Ruilbaarheid dB ≤0.1 ≤0.1 ≤0.2 ≤0.2
Trilling dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Werkende temperatuur °C -40~80 -40~80 -40~80 -40~80
Opslagtemperatuur °C -45~85 -45~85 -45~85 -45~85
Kabeldiameter mm φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

 

Het opdracht geven van tot Informatie:
FC/-UPC-SM-12Core-0.9mm-Lint 30cm-3meter-Lintvlecht.

1 2 3 - 4 - 5 - 6 - 7
1 schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
2 metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
3 vezeltype: Single-mode (SM: Multimode 9/125um-G652), (MM.: 50/125um-OM2 of 62.5/125um-OM1), OM3, OM4. ;
4 kerntype: 1/2/4/6/8/12 facultatieve Kern
5 de Diameter van de lintkabel: 2.0mm, 0.9mm
6lintKabellengte: 20cm, 30cm, 50cm… of aangepast
7 Kabellengte: 1m, 2m, 3m of aangepast

type 8: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP

Het Flardkoord FC UPC 24 Vezelbundel 24 van de hoge Machtsvlecht Kleuren met FC-Schakelaar 0

Het Flardkoord FC UPC 24 Vezelbundel 24 van de hoge Machtsvlecht Kleuren met FC-Schakelaar 1

Het Flardkoord FC UPC 24 Vezelbundel 24 van de hoge Machtsvlecht Kleuren met FC-Schakelaar 2

Contactgegevens
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Contactpersoon: Ms.Jonay Xie

Tel.: +8615913723243

Direct Stuur uw aanvraag naar ons