Bericht versturen

Co. van Dongguanblueto Electronics&Communication, Ltd

 

Hoog - kwaliteit, de Beste dienst, Redelijke prijs.

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Fiber Optic Patch Cord

(132)
CHINA VF45 tot LC glasvezel patch cord Single Mode Duplex 2mm VF45 glasvezel jumper Fabriek

VF45 tot LC glasvezel patch cord Single Mode Duplex 2mm VF45 glasvezel jumper
Contact

VF45 tot LC glasvezel patch cord Single Mode Duplex 2mm VF45 glasvezel jumper Toepassing:BeproevingsapparatuurFTTX+LANoptische glasvezel CATVOptisch communicatiesysteemTelecommunicatie Specificatie: Parameter ... Lees meer Beste prijs
2024-05-17 11:13:53
CHINA PM Patch Cord FC/APC naar FC/UPC 0,9 mm Pandavezel Oranje kleur Polarisatie Onderhoudsplackkabel 900μm Fabriek

PM Patch Cord FC/APC naar FC/UPC 0,9 mm Pandavezel Oranje kleur Polarisatie Onderhoudsplackkabel 900μm
Contact

PM Patch Cord FC/APC naar FC/UPC 0.9mm Pandavezel Oranje kleur Polarisatie Onderhoud patch kabelPolarisatiebehoud (PM) pleistersnoer 980,1060,1310,1550nmPolarisatiehoudende (PM) patchcord/jumperleidingen zijn ... Lees meer Beste prijs
2024-05-17 11:13:53
CHINA PM Patch Cord FC/APC naar FC/APC 900μm 1060nm PM980 Panda Fiber Oranje Kleur Polarisatie Onderhoudende Patch Cable 0.9mm Fabriek

PM Patch Cord FC/APC naar FC/APC 900μm 1060nm PM980 Panda Fiber Oranje Kleur Polarisatie Onderhoudende Patch Cable 0.9mm
Contact

PM-patchcord FC/APC naar FC/APC 900μm 1060nm PM980 Panda-vezelpolarisatie onderhoudspatchkabelPolarisatiebehoud (PM) pleistersnoer 980,1060,1310,1550nmPolarisatiehoudende (PM) patchcord/jumperleidingen zijn ... Lees meer Beste prijs
2024-05-17 11:13:53
CHINA Gepantserde PM-patchcord 3 mm FC/APC naar FC/APC Polarisatie Onderhoud patchcord Single Mode Simplex FC/APC connector Fabriek

Gepantserde PM-patchcord 3 mm FC/APC naar FC/APC Polarisatie Onderhoud patchcord Single Mode Simplex FC/APC connector
Contact

Gepantserde PM-patchcord FC/APC naar FC/APC-polarisatie onderhoud van patchcord Single Mode Simplex FC/APC-connector Polarisatiebehoud (PM) pleistersnoer 980,1060,1310,1550nm Polarisatiehoudende (PM) patchcord... Lees meer Beste prijs
2024-05-17 11:13:53
CHINA Polarisatie Onderhoud van PM-patch cord SC/APC naar SC/APC 3 mm gepantserde PM-patch cord Single Mode Simplex SC/APC connector Fabriek

Polarisatie Onderhoud van PM-patch cord SC/APC naar SC/APC 3 mm gepantserde PM-patch cord Single Mode Simplex SC/APC connector
Contact

Polarisatie Onderhoud van PM-patch cord SC/APC naar SC/APC Gewapende PM-patch cord Single Mode Simplex SC/APC connector Polarisatiebehoud (PM) pleistersnoer 980,1060,1310,1550nm Polarisatiehoudende (PM) ... Lees meer Beste prijs
2024-05-17 11:13:53
CHINA ODC naar ODC 2Core Single Model Fiber Optic Patch Cord FTTA ODC naar ODC Duplex SM Patch Cable Fabriek

ODC naar ODC 2Core Single Model Fiber Optic Patch Cord FTTA ODC naar ODC Duplex SM Patch Cable
Contact

ODC naar ODC 2Core Single Model Fiber Optic Patch Cord FTTA ODC naar ODC Duplex SM Patch Cable ODC-connectoren zijn aansluitingen van de volgende generatie voor draadloze basisstationtoepassingen (WCDMA/TD... Lees meer Beste prijs
2024-05-17 11:13:53
CHINA ODC naar FC/APC Duplex Single Model Fiber Optic Patch Cord FTTA ODC naar FC 2core SM Patch Cable Fabriek

ODC naar FC/APC Duplex Single Model Fiber Optic Patch Cord FTTA ODC naar FC 2core SM Patch Cable
Contact

ODC naar FC/APC Duplex Single Model Fiber Optic Patch Cord FTTA ODC naar FC 2core SM Patch Cable ODC-connectoren zijn aansluitingen van de volgende generatie voor draadloze basisstationtoepassingen (WCDMA/TD... Lees meer Beste prijs
2024-05-17 11:13:53
CHINA Witte 2 mm gepantserde glasvezel patch kabel met trekstok LC tot LC 2,0 mm glasvezel gepantserde patch kabel Single Mode Fabriek

Witte 2 mm gepantserde glasvezel patch kabel met trekstok LC tot LC 2,0 mm glasvezel gepantserde patch kabel Single Mode
Contact

Witte 2 mm gepantserde glasvezel patch kabel met trekstok LC tot LC 2,0 mm glasvezel gepantserde patch kabel Single Mode Het kan worden gebruikt zonder beschermingsbuis, wat ruimte bespaart en behoorlijk handig ... Lees meer Beste prijs
2024-05-17 11:13:53
CHINA 50m 30m 20m 10m SC/APC korte laarspolarisatie die de Langzame As 1060nm handhaven van het Flardkoord Fabriek

50m 30m 20m 10m SC/APC korte laarspolarisatie die de Langzame As 1060nm handhaven van het Flardkoord
Contact

Polarisatie onderhoud (PM) Patch Cord SC/APC connector Korte laars 20M,15M,10M,5MLangzame as 1060 nmCorningvezelsKabeljas: blauwe kleur Polarisatiebehoud (PM) pleistersnoer 980,1060,1310,1550nmPolarisatiehouden... Lees meer Beste prijs
2024-04-08 20:49:56
CHINA 10M, 20M, 30M Slow Axis PM Armored Fiber Optic Patch Cord FC/UPC naar FC/APC Connector Fabriek

10M, 20M, 30M Slow Axis PM Armored Fiber Optic Patch Cord FC/UPC naar FC/APC Connector
Contact

10M, 20M, 30M Slow Axis PM Armored Fiber Optic Patch Cord FC/UPC naar FC/APC Connector Polarisatiehoudende (PM) patchcord/jumperleidingen zijn gebouwd met polarisatiehoudende pandavezel en connectoriseren met ... Lees meer Beste prijs
2024-04-08 20:45:57
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|