Bericht versturen

Co. van Dongguanblueto Electronics&Communication, Ltd

 

Hoog - kwaliteit, de Beste dienst, Redelijke prijs.

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Splitter

Fiber Optic Splitter

(29)
CHINA 2 × 2 optische WDM 1310/1550nm SMF28e Single Model FC/UPC Connector Steel Tube Fabriek

2 × 2 optische WDM 1310/1550nm SMF28e Single Model FC/UPC Connector Steel Tube
Contact

2 × 2 optische WDM 1310/1550nm SMF28e Single Model FC/UPC Connector Steel Tube Eenmodusgolflengte-divisie multiplexer WDM 1310/1550 1X2 2X2 combineert of scheidt licht op verschillende golflengten.hoge isolatie ... Lees meer Beste prijs
2024-05-17 11:13:53
CHINA 1310/1490/1550 Vezeloptische koppeling Splitterfilter WDM-apparaat SC / APC-connector Fabriek

1310/1490/1550 Vezeloptische koppeling Splitterfilter WDM-apparaat SC / APC-connector
Contact

1310/1490/1550 Filter WDM-apparaat SC / APC-connector 1310/1490/1550 WDM-apparaten op basis van dunnefilmfiltertechnologie zijn ontwerpen om tegemoet te komen aan de specifieke vereisten van de FTTP-markt. ... Lees meer Beste prijs
2022-08-11 15:17:12
CHINA 980/1550 PM Vezel Optische Splitserswdm Enige Modelpm type with FC/APC Schakelaars Fabriek

980/1550 PM Vezel Optische Splitserswdm Enige Modelpm type with FC/APC Schakelaars
Contact

980/1550 Vezel Optisch WDM enig model, PM Type. met FC/APC-Schakelaars WDM componentenoverzicht: Filterwdm de component is gebaseerd op bewezen thin-film technologie, enkel zelfde zoals CWDM-apparaat. En het ... Lees meer Beste prijs
2022-08-11 15:16:47
CHINA 980/1550 Glasvezelkabelverdeler Geminiaturiseerde Singlemode 2 * 2-koppeling Fabriek

980/1550 Glasvezelkabelverdeler Geminiaturiseerde Singlemode 2 * 2-koppeling
Contact

980/1550 Vezel Optische WDM, PM verkleinde singlemode Schakelaars van de vezel optische 2*2 koppeling FC/APC WDM componentenoverzicht: Filterwdm de component is gebaseerd op bewezen thin-film technologie, enkel ... Lees meer Beste prijs
2022-08-11 15:15:42
CHINA De Vezel Optische Splitser van het hoge Machts400um Kwarts voor Voedselveiligheid het Testen Fabriek

De Vezel Optische Splitser van het hoge Machts400um Kwarts voor Voedselveiligheid het Testen
Contact

Hoge Macht 400μm van de het Kwartsvezel van SMA905 1×2 de Koppeling van de de Splitsersna0.22 200μm/800μm/600μm/400μm 1×2 Vezel Toepassing: Optische toepassingenexperimenten bij de meting Medisch licht ... Lees meer Beste prijs
2021-12-23 17:51:58
CHINA van de het Kwartsvezel van 200um SMA905 van het de Splitsers1×2 Kiezelzuur Optische de Vezelkoppeling Fabriek

van de het Kwartsvezel van 200um SMA905 van het de Splitsers1×2 Kiezelzuur Optische de Vezelkoppeling
Contact

Kwartsvezel 200μm van het de Splitsersna0.22 100μm 200μm 1×2 Kiezelzuur van SMA905 1×2 de Vezelkoppeling Toepassing: Optische toepassingenexperimenten bij de meting Medisch licht opsporingshulpmiddel Industriee... Lees meer Beste prijs
2021-12-23 17:50:06
CHINA De Vezel Optische Spliter 200μm van Multimode Vezelsplitser 2×2 van NA0.22 Koppeling 200μm van 1×2 SMA905 FBT Fabriek

De Vezel Optische Spliter 200μm van Multimode Vezelsplitser 2×2 van NA0.22 Koppeling 200μm van 1×2 SMA905 FBT
Contact

Vezel Optische FBT Spliter 1×2 SMA905 Schakelaar 200μm multimode vezelsplitser 200μm 1*2 2×2van NA0.22 De multimode vezelsplitser is een optische die vezelapparaat op basis van een gesmolten spitse vezelbundel ... Lees meer Beste prijs
2021-12-10 11:21:06
CHINA LGX-van de de Splitsersftth Enige Wijze LC van de Cassettevezel Optische APC 1×4 1×8 PLC Splitser Fabriek

LGX-van de de Splitsersftth Enige Wijze LC van de Cassettevezel Optische APC 1×4 1×8 PLC Splitser
Contact

De wijzelc/apc 1×4 PLC van FTTH Enige de Vezel Optische PLC LGX van de splitserslgx Cassette Doossplitser 1*4 Inleiding: De vlak lichte splitser van de golfkring (PLC) is een type van optisch energiebeheerappar... Lees meer Beste prijs
2021-06-30 18:29:48
CHINA LC APC LGX Doosplc de Splitsers1x16 Groene Kleur van de Vezel Optische Kabel Fabriek

LC APC LGX Doosplc de Splitsers1x16 Groene Kleur van de Vezel Optische Kabel
Contact

PLC van de de kleurenlgx Doos van FTTH 1×16 LC/APC groene de Vezel Optische 1*16 PLC van de Splitserscassette Koppeling Inleiding: De vlak lichte splitser van de golfkring (PLC) is een type van optisch ... Lees meer Beste prijs
2021-06-30 16:44:45
CHINA PLC van de de Vezel Optische LGX Doos van FTTH FC 1x4 Splitser voor Netwerken Fabriek

PLC van de de Vezel Optische LGX Doos van FTTH FC 1x4 Splitser voor Netwerken
Contact

Van de de Schakelaar1x4 Vezel de Optische LGX van FTTH FC de Doosplc Splitsers1*2 PLC Doos FC/UPC van de Optische Vezelkoppeling LGX Inleiding: De vlak lichte splitser van de golfkring (PLC) is een type van ... Lees meer Beste prijs
2021-06-28 18:20:24
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|