Co. van Dongguanblueto Electronics&Communication, Ltd

 

Hoog - kwaliteit, de Beste dienst, Redelijke prijs.

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Het multi Modelwijfje van de Vezel Optische Demper SC/UPC aan Mannetje/FC-Mannetje aan Vrouwelijke MM.

Het multi Modelwijfje van de Vezel Optische Demper SC/UPC aan Mannetje/FC-Mannetje aan Vrouwelijke MM.

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt

Grote Afbeelding :  Het multi Modelwijfje van de Vezel Optische Demper SC/UPC aan Mannetje/FC-Mannetje aan Vrouwelijke MM. Beste prijs

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Blueto
Certificering: ROHS
Modelnummer: SC/UPC wijfje aan mannelijke MM.
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 2pcs
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: neutrale verpakking
Levertijd: 2-4working dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, PAYPAL
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Metaalhuisvesting De kleur van stofglb: Zwart
Model: mm Verpakking: PE Zak
Hoog licht:

multimode vezel optische demper

,

Vaste Optische Demper

Vezel optisch SC/UPC wijfje aan mannelijke MM.demper

 

 

Toepassing:

Telecommunicatienetwerken

De netwerken van de gegevensoptocht

Testmateriaal

optische vezelsensoren

LAN

CATV, enz.

 

Technische gegevens:

Hoge attenautorprecisie, goede compatability

Hoge betrouwbaarheid & stabiliteit

Naleving van RoHS, CEI, GR910

 

Het multi Modelwijfje van de Vezel Optische Demper SC/UPC aan Mannetje/FC-Mannetje aan Vrouwelijke MM. 0

 

Beelden:

Het multi Modelwijfje van de Vezel Optische Demper SC/UPC aan Mannetje/FC-Mannetje aan Vrouwelijke MM. 1

Verwante producten:

 

Het multi Modelwijfje van de Vezel Optische Demper SC/UPC aan Mannetje/FC-Mannetje aan Vrouwelijke MM. 2

 

Het multi Modelwijfje van de Vezel Optische Demper SC/UPC aan Mannetje/FC-Mannetje aan Vrouwelijke MM. 3Het multi Modelwijfje van de Vezel Optische Demper SC/UPC aan Mannetje/FC-Mannetje aan Vrouwelijke MM. 4

 

Contactgegevens
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Contactpersoon: Ms.Jonay Xie

Tel.: +8615913723243

Direct Stuur uw aanvraag naar ons