Co. van Dongguanblueto Electronics&Communication, Ltd

 

Hoog - kwaliteit, de Beste dienst, Redelijke prijs.

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Splitter

de Vezel Optische Splitser van 1*N FBT/Schakelaars van de Vezel de Optische Koppeling 1x8 LC UPC met ABS Doos

de Vezel Optische Splitser van 1*N FBT/Schakelaars van de Vezel de Optische Koppeling 1x8 LC UPC met ABS Doos

large.img.alt
small.img.alt

Grote Afbeelding :  de Vezel Optische Splitser van 1*N FBT/Schakelaars van de Vezel de Optische Koppeling 1x8 LC UPC met ABS Doos Beste prijs

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Blueto
Certificering: CE/ROHS/ISO9001
Modelnummer: FBT LC/UPC 1x8
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 20st
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: neutrale verpakking
Levertijd: 5-8working dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 10000pieces/week
Gedetailleerde productomschrijving
model: 1X8 Connector: LC/UPC OM3
Type: fbt Compact: ABS Doos
Type vezel: SM of MM. Kabelkleur: aqua
Hoog licht:

fiber optic kabelsplitter

,

Fiber Optic PLC Splitter

De koppeling van 1*8 FBT met de Lage Schakelaars van het Toevoegingsverlies LC UPC met ABS doos

 

Inleiding:

 

De optische koppeling is een optisch apparaat dat combineert of macht van optische vezels verdeelt. De optische splitser verdeelt licht van één enkele vezel in twee of meer vezelkanalen.

 

Naleving:

 

Telcordia gr.-1209-KERN

Telcordia gr.-1221-KERN

RoHS

 

Eigenschappen:

Laag Toevoegingsverlies

Lage PDL

Compact Ontwerp

Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit

Brede Werkende Golflengte: 1310/1490/1550

Brede Werkende Temperatuur: Van -40°C aan 85°C

Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit

 

.

Toepassing:

 

FTTX-Systemen

PON-Netwerken

CATV-Verbindingen

Optisch Signaaldistributie

 

Specificatie:

 

1 Splitser van×N FBT

Parameters 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32
Werkende Golflengte (NM) 1310/1490/1550
Vezeltype G657A1 of gespecificeerde klant
Toevoegingsverlies (dB) (P/S-Rang) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 17/17.4
Verliesuniformiteit (dB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5
Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3
Terugkeerverlies (dB) (P/S-Rang) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Gerichtheid (dB) 55 55 55 55 55
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5
Temperatuurstabiliteit (- 40~85 °C) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5
Werkende Temperatuur (°C) -40~85
Opslagtemperatuur (°C) -40~85
Apparatenafmeting (mm) 40×4×4 40×4×4 40×4×4 50×4×4 50×7×4
Moduledimensie (mm) 100×80×10 100×80×10 100×80×10 120×80×18 140×115×18
Mini-moduledimensie (mm) 50×7×4 50×7×4 50×7×4 60×12×4

80×20×6

 

 

 

 

de Vezel Optische Splitser van 1*N FBT/Schakelaars van de Vezel de Optische Koppeling 1x8 LC UPC met ABS Doos 0

de Vezel Optische Splitser van 1*N FBT/Schakelaars van de Vezel de Optische Koppeling 1x8 LC UPC met ABS Doos 1

de Vezel Optische Splitser van 1*N FBT/Schakelaars van de Vezel de Optische Koppeling 1x8 LC UPC met ABS Doos 2

 

 

Contactgegevens
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Contactpersoon: Ms.Jonay Xie

Tel.: +8615913723243

Direct Stuur uw aanvraag naar ons