Co. van Dongguanblueto Electronics&Communication, Ltd

 

Hoog - kwaliteit, de Beste dienst, Redelijke prijs.

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Adapters

De Vezel Optische Adapters van Sc UPC met het Duidelijke Witte Simplex Enige Model van Stofglb

De Vezel Optische Adapters van Sc UPC met het Duidelijke Witte Simplex Enige Model van Stofglb

SC UPC Fiber Optic Adapters With Clear White Dust Cap Simplex Single Model
SC UPC Fiber Optic Adapters With Clear White Dust Cap Simplex Single Model SC UPC Fiber Optic Adapters With Clear White Dust Cap Simplex Single Model

Grote Afbeelding :  De Vezel Optische Adapters van Sc UPC met het Duidelijke Witte Simplex Enige Model van Stofglb Beste prijs

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Blueto
Modelnummer: sc/upc
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100
Verpakking Details: Blister vak
Levertijd: 2-3working dag
Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: Plastic De Kleur van stofglb: duidelijk wit
model: SM inpakken: Plastic Doos
Hoog licht:

Fiber Optic kabeladapter plaatsen

,

adapters van de vezel de optische schakelaar

Vezel Optische SC/UPC Adapter met het duidelijke witte simplex enige model van stofglb
 
Productomschrijving

Een adapter is een mechanisch apparaat dat wordt ontworpen om vezeloptische schakelaars te richten. Het bevat de interconnect koker, die de twee metalen kappen samen houdt.
Sc-zijn de vezel optische adapters met plastic huisvesting, single-mode of multiwijzeadapters.

 

Eigenschappen

Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
Goede verenigbaarheid
Hoge precisie van mechanische afmetingen
Hoge betrouwbaarheid & stabiliteit
Ceramisch
PC, APC, FACULTATIEF UPC
Simplex/Duplex

 

Toepassing

Local area network
CATV-Systeem
Telecommunicatienetwerken
Materiaaltest

 

Beelden:

 

 

De Vezel Optische Adapters van Sc UPC met het Duidelijke Witte Simplex Enige Model van Stofglb 0

De Vezel Optische Adapters van Sc UPC met het Duidelijke Witte Simplex Enige Model van Stofglb 1

Specificatie
De Vezel Optische Adapters van Sc UPC met het Duidelijke Witte Simplex Enige Model van Stofglb 2

 

 

De Vezel Optische Adapters van Sc UPC met het Duidelijke Witte Simplex Enige Model van Stofglb 3

De Vezel Optische Adapters van Sc UPC met het Duidelijke Witte Simplex Enige Model van Stofglb 4

Contactgegevens
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Contactpersoon: Ms.Jonay Xie

Tel.: +8615913723243

Direct Stuur uw aanvraag naar ons