Co. van Dongguanblueto Electronics&Communication, Ltd

 

Hoog - kwaliteit, de Beste dienst, Redelijke prijs.

Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Het gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard/Fullaxs LC aan Kabel van het de Vezel Optische Flard van ODVA de Duplex

Het gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard/Fullaxs LC aan Kabel van het de Vezel Optische Flard van ODVA de Duplex

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt

Grote Afbeelding :  Het gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard/Fullaxs LC aan Kabel van het de Vezel Optische Flard van ODVA de Duplex Beste prijs

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Blueto
Certificering: ROHS
Modelnummer: Fullaxs lc-ODVA LC duplex
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 2PCS
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: neutrale verpakking
Levertijd: 5-8working dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 5000 PC's / week
Gedetailleerde productomschrijving
Materila: Gepantserde LSZH of anderen Wijze: SM of MM.
Vezeltelling: 2 Type: UPC of APC
Kabeldiameter: 7mm
Hoog licht:

Optische Patch Cord

,

glasvezel patchkabels

Vezel optische gepantserde fullaxs LC aan Duplex het Flardkoord van ODVA LC

 

 

Toepassing:
Een koord van het het Basisstationflard van CPRI/FTTA/wordt gebruikt zoals: het basisstation van 3G 4G, Aerospace&-Defensie, Materiaaldiagnose, de sensor van FO, FTTA, FTTP, FTTX, WIMAX, BBU, RRU, RRH, LTE.

 

Kabel:

1 – Vezeltelling-2
2 – Vezelkenmerk -OD: 245±10um
3 kenmerk van vast voor als buffer opgetreden
4 OD: 0.87±0.05㎜
5 – uit jasje: LSZH
 

PUNTparameter:
Schakelaartype LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC. LC/APC, SC/APC, FC/APC, ST/APC
De Terugkeerverlies <> >=50db >=60db van het toevoegingsverlies
Single-mode/Multi-mode van de vezelwijze,
Werkende golflengte 1310, 1550nm
Testgolflengte 1310,1550nm
Van de de Duurzaamheids <> vezel <> van de herhaalbaarheids <> uitwisselbaarheid Lengte 1m, 2m ..... om het even welke facultatieve lengte.
Lengte en tolerantie 10cm
Werkende Temperatuur -40C ~ +85C
Opslagtemperatuur -40C ~ +85C

 

Het gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard/Fullaxs LC aan Kabel van het de Vezel Optische Flard van ODVA de Duplex 0

Het gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard/Fullaxs LC aan Kabel van het de Vezel Optische Flard van ODVA de Duplex 1

Het gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard/Fullaxs LC aan Kabel van het de Vezel Optische Flard van ODVA de Duplex 2

Het gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard/Fullaxs LC aan Kabel van het de Vezel Optische Flard van ODVA de Duplex 3

Contactgegevens
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

Contactpersoon: Ms.Jonay Xie

Tel.: +8615913723243

Direct Stuur uw aanvraag naar ons